02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Seni Daha Havalı Gösterecek Saç Tüyoları!

Seni Daha Havalı Gösterecek Saç Tüyoları!

Saçlar ve kaşlar insanın yüzünü bir anda değiştirebiliyor. Aslında ufak bir ayrıntı gibi görünüyor ama saçımızın buklesi, kaşımızın kavisi bizi olduğumuzdan daha genç ya da daha yaşlı gösterebiliyor. Özellikle saçlardaki değişiklikler sadece görüntümüzü değil, psikolojimizi de etkiliyor. Bazen sırf rahatladığımız, kuaförde terapi etkisi yaşadığımız ve saçımızı değiştirdiğimizde hayatımızın da değişeceğine inandığımız için yeni renklere ve kesimlere başvurabiliniyor ama bu konuda dikkatli olmalıyız. Ani bir kararla yeni bir saç yaptırmak yerine, bize en uygun modeli bulmalı ve onu uygulamalıyız. Kendinize şimdi bir güzellik yapıp saçlarınıza ufak dokunuşlarla yenilik katın. Böylece hem saçınız ve moraliniz değişir. İlk olarak göz ve ten rengine uygun bir saç rengi seçmelisiniz. Saç renginin moda olmasından daha önemli bir konudur bu seçim. Saçlarının arasına birkaç ton açık renkler eklemek yüzüne canlılık katar. Eğer komple bir renk değişimine gitmek istemiyorsan bunu denemelisiniz.

Kısa saç daha modern ve enerjik görünmeni sağlar ama çok kısa kesimler yüzünü olduğundan büyük de gösterebilir. Küt modellerde çeneye kadar olanları daha kısalarda ise katlı kesimleri tercih etmelisiniz.  Kakül alındaki kırışıklıkları, geniş alanları kapatır ve daha genç gösterir. Buradaki önemli nokta sönük bir kakül yerine kuvvetli bir kakülle mümkündür. Eğer uzun saç kullanmayı tercih ediyorsanız basık ve düz bir saç yerine dalgalı ve dolgun modelleri uygulamalısınız. Günlük modellerde dağınık topuzları ve sevimli örgüleri kullanın. Ortadan ikiye ayrılmış,  tokayla sıkılmış gergin saçlar sert ve ciddi bir görünüm demektir.

Saçlarınızı ılık suyla yıkamalısınız ve kurutayım derken havluyla çekmemelisiniz. Sürekli boyamaktan ve yüksek ısıda fönden de kaçınmalısınız. Kırıklarınızı düzenli olarak almalı ve saçlarınıza düzenli olarak size önerdiğimiz nemlendiricileri uygulamalısınız. Daha genç, hayat dolu ve çekici görünmenin ilk kuralı keyifli ve stressiz ruh halidir. İçten bir gülüş inanın ki saçlarınıza da yansıyacaktır.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz