02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saçlarınıza Masaj Yapmanın Faydaları

Saçlarınıza Masaj Yapmanın Faydaları

Nasıl vücudunuza yapılan masaj ile rahatlamanız mümkün oluyorsa, saç diplerine yapılan uygulama ile de rahatlama sağlanacaktır. Saçlarınızın rahatlaması için saç diplerinize özel olarak masaj uygulaması yapabilir, yaptırabilirsiniz.

Saçlarınızın rahatlamasını sağlayan masajlar;

1- Duşta Saç Diplerine Masaj

Saçlarınızı yıkarken duşta hafif dokunuşlar ile saç diplerinize masaj yapabilirsiniz. Bu durumda direkt olarak saçlarınızın rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Saç diplerinin güçlenmesi açısından önemli olan bu masaj ile başınızın hafiflediğini hissedeceksiniz. Ilık su ile saç diplerine masaj yapmayı ihmal etmeyin. Kullandığınız saç kremleri ile masajınızın çok daha memnun eden bir seviyeye getirebilirsiniz. Masajı yaparak, rahatlama sağlayın.

2- Saç Diplerine Özel Masaj

Saç dipleriniz için özel olarak masaj da yaptırabilirsiniz. Saç merkezlerinde bakım için uygulanan masajlar, sizin rahatlamanızı sağlayacak. Saçlarınızın hafiflemesi, çabuk uzaması, sağlıklı olması gibi pek çok avantajı saç diplerine özel olarak yapılan masaj ile elde edebilirsiniz.

3- Saç Bakımı Sırasında Masaj

Bakım sırasında da saçlarınıza uyguladığınız krem ya da bakım ürünlerinin masaj ile birlikte uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Saç bakımı sırasında saç masajı ürünlerin saç diplerine çok daha iyi şekilde ulaşması açısından da önemlidir. Bakımlı saçlara erişiminiz bu şeklide mümkün olacaktır. Bakım ürünleri ile mutlaka saç diplerinize hafif dokunuşlar ile masaj yapmayı ihmal etmeyin.

4- Duş Sonrası Masaj

Masaj yapabileceğiniz bir diğer alan ise duş sonrasında olacak. Duş sonrasında uygulayacağınız saç bakım yağı, sağ bakım kremi; saçlara masaj yaparak uygulanabilir. Günlük yaşantınızda saç diplerine masaj yaparak hafifleyebilirsiniz. Baş ağrısı ya da stresten bu şekilde kurtulmanız mümkün olacaktır.

Masaj çeşitlerine göre direkt olarak sizin saçlarınıza iyi geleceğini düşündüğünüz masajı yapabilirsiniz. Saçlarınızın rahatlamasını sağlayın.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz