02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Tek Seansta Saç Dökülmesine Kesin Çözüm

Tek Seansta Saç Dökülmesine Kesin Çözüm

<h4> Tek Seansta Saç Dökülmesine Kesin Çözüm </h4>

Türk Hair Trans Genel Direktörü Handan Acıkök tek seansta saç dökülmesi sorununa kesin çözüm sağlandığını açıkladı.

<h4> Saç Ekimi İçin Uzmanlara Başvurun </h4>

Hande Acıkök saç ekimi işleminin çok ciddi ve uzmanlık gerektiren bir operasyon olduğunun önemini vurguladı. Uzmanlar saç ekimi operasyonu tek seferde gerçekleştirebilir ve operasyonun tekrarlanmasına gerek duyulmayabilir. Bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından gerçekleştiren saç ekimi işleminin istenen sonucu veremeyebilir. Operasyonların plastik cerrahlar gözetiminde ve hastane ortamında yapılması gerekmektedir. Bu nedenle saç ekimi için uzman kişilere başvurun.

<h4> Saç Ekimi İçin Gerekli Araştırmaları Yapın </h4>

Saç ekimi operasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız yeterli araştırmayı yapmanız ve daha sonra saç ekimi operasyonlarına başvurmanızı öneren Acıkök, başvurduğunuz merkezlerde süreç hakkında yeterli bilginin alınması ve tedavi alan hastalar ile iletişime geçilmesinin önemine değindi.

<h4> Saç Ekimi Operasyon Süreci </h4>

Saç ekimi operasyonunun saç ekimi yapılacak bölgeye göre değişim göstermek ile birlikte aşağı yukarı 9 saat sürdüğünü söyleyen Hande Acıkök, operasyonlardan önce lokal anestezi uygulandığın ve saç dökülmesi yaşanan bölgelerde böylece acı ve ağrı hissetmediklerini belirtti. Operasyon için enseden alınan eşit oranda saç köklerinin ihtiyaç olan bölgelere ekildiğini ve saç köklerinin ekiminin tek seansta tamamlanabildiğini söyledi.

<h4> Saç Ekimi Sonucu Doğal Bir Görünüme Kavuşabilirsiniz </h4>

Saç ekimi operasyonlarında saçlarınızı ne yöne taradığınız göz önünde bulundurularak, saç kanallarının açıldığını belirten Acıkök böylece doğal bir görünüm elde edebildiklerine dair bilgi verdi.

<h4> Ömür Boyu Garantili Saç Ekimi </h4>

Ense bölgesinde yer alan saç köklerinin güçlü köklere sahip olduğuna dikkat çeken ve ömür boyu dökülmediğine işaret eden Acıkök, ekilen saçların da benzer şekilde herhangi bir şekilde dökülme riski taşımadığını söyledi.

<h4> Mezoterapi İle Saç Dökülmesi Tedavisi </h4>

Saç dökülmesi nedeninin saptanarak saçın ihtiyaç duyduğu bileşenlerin özel enjektörler vasıtası ile saç derisine uygulanması işlemi olan mezoterapi Neo Hair merkezinde PRP başta olmak üzere hastanın sorununa en uygun olacak şekilde pek çok yöntem ile birlikte uygulanabilmektedir. Neo Hair merkezinin mezoterapi tedavi yöntemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.neohair.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz