02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Ten rengine Göre Saç Rengin Ne Olmalı?

Ten rengine Göre Saç Rengin Ne Olmalı?

<h4> Ten rengine Göre Saç Rengin Ne Olmalı?</h4>

Saçlarınızın rengi yüzünüzün şeklini ve rengini bir anda değiştirebilecek kadar önemli bir ayrıntıdır. Yüzünüzün güzelliğinin en büyük kaynağı olan saçlarınızın rengini belirlemek için bilmeniz gereken tek nokta ten renginizden emin olmaktır. Sizin için yazdığımız aşağıdaki birkaç madde ile yeni saç görünümünüzün oldukça başarılı olacağına emin olabilirsiniz.

• Gözlerinizde yeşil ve mavi tonu olan yerler varsa, ten renginiz soğuk alt tonundadır. Altın rengine yakın olan noktalar varsa ise, alt tonunuz buğday ten rengindedir demektir.

• Soğuk sarı saç rengi tonlarından birini istiyorsanız ve özellikle mavi göz rengi için küllü sarı tonları size fazlasıyla yakışacaktır. Ayrıca porselen teni olan kadınlar için de en uygun renk olacağını bilmenizi isteriz.

• Açık tenli kadınlar ve buğday tenli kadınlar için, bakır, bal ve altın gibi renklerin tonlarını kullanmak kesinlikle sizin için en uygun olan renklerdendir. Daha koyu ten rengine sahip olup açık saç tercih edenler için ise karamel sarısı sizin için en uyumlu ve çekici bir renk tonu olacaktır.

• Hemen hemen herkesin kurtarıcı saç rengi olarak benimsediği kahverengi saç rengi ile yanlış yapma olasılığı çok düşüktür. Fakat şunu bilmek gerekir ki kahverengi tonları, sıcak tenlerde hoş gözükürken, sarı alt tonları olan tenlerde yumuşak olarak ortaya çıkardığından çok dikkat çekici gözükür.

• Sıcak kahve ve tonlarını özellikle kumral tenli kadınlar için zıt tonlarda gölgeler yapılarak kullanılması çok daha doğru olacaktır. Karamel kahverengi renkleri, açık buğday olan ten rengiyle uyumlu olmaktadır.

• Siyah saç rengi açık tenliler için sert görünüme sebep olabilir ama daha sıcak ve doğal renklere sahip olan kişiler için yüzünüze harika bir hava katar ve dramatik bir görüntü oluşturur.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz