02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç Kullanan Ünlüler

Protez Saç Kullanan Ünlüler

Pek çok ünlü kişi, saçlarındaki seyrelmeye protez saç ile çözüm buluyor. Hem hızlı bir çözüm hem de doğal bir görünüm sunduğundan, ünlülerin tercinin protez saç olduğunu söyleyebiliriz.

Protez saç kullanarak saçlarındaki kellik ve seyrekliğe çözüm bulan ünlüler;

1- Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç’un eski ve yeni fotoğraflarının karşılaştırmasını yapmanız durumunda, saçlarındaki farkı görebilirsiniz. Protez saç ile saçlarının ön kısımlarını gürleştirmiş olduğunu görebilirsiniz. Son derece doğal bir görünüm sunduğundan, Koç’un saçlarında protez olduğu belli olmuyor diyebiliriz.

Protez Saç Kullanan Ünlüler

2- Nuri Alço

Nuri Alço’nun saçlarının orta kısmında büyük ölçüde kellik olması sorunu, protez saç ile çözülmüştür. Acısız bir yöntem olduğundan, tercih edilmektedir. Kısa sürede saçlarınızın gür olması için siz de bu yöntemi değerlendirebilirsiniz. Yeni fotoğraflarına baktığınızda, Alço’nun saçlarının gür ve doğal olduğunu görebilirsiniz.

Protez Saç Kullanan Ünlüler

3- Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli’nin saçlarının orta kısmında büyük ölçüde azalma vardı. Eski fotoğraflarına bakarak, saçların ön kısımlarını arkadaki saçları ile kapattığını görebilirsiniz. Ancak yapılmış olan protez saç ile ön kısımların oldukça uzun ve gür olması sağlanmıştır. Protez saç nasıl kullanılır sorusunun cevabı, direkt olarak fotoğraflarına bakarak alınabilir.

Protez Saç Kullanan Ünlüler

4- Tolga Karayel

Şu an baktığınızda Tolga Karayel’in saçlarının son derece gür olduğunu göreceksiniz. Ancak eski fotoğraflarından birine baktığınızda, saçlarında görülen azalmanın büyük ölçüde olduğunu anlayacaksınız. Yapılmış olan protez saç ile saçlarının ön kısımlarının son derece doğal şekilde gürleştirilmiş olduğunu fark edeceksiniz. Seyrek saç probleminin bu şekilde aşılması mümkündür.

Protez Saç Kullanan Ünlüler

Yukarıda verilen ünlülerin dışında da protez saç yaptıran ünlüler olduğunu bilmelisiniz. Siz de saçınızın ölçülerinin alınması ile protez saç ile kellik ve saç seyrekliği probleminden kurtulabilirsiniz. Yetkililer ile iletişim kurmanız yeterlidir.

 

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz