02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Woman Corner

Neo Hair kalite güvencesi
İleri teknoloji altyapı sistemi
Doğal ve canlı görünüm
Apparence naturelle et vive
Hızlı uygulanabilme
Pratik
Hafif
Kaymayı engelleyici özel tasarım
Birçok renk seçeneği
Uzmana Soru Sor

Saçlarınızın dökülmesini artık dert etmeyin! Woman Corner ile yaşam kalitenizden ödün vermeden hayatınıza devam edebilir, saçlarınızda dilediğiniz görünümü yaratabilirsiniz.

mezoterapi

Kadınlarda Saç Dökülmesine Alternatif Çözüm: Woman Corner

Fiziksel görünümünüz saçınızdan başlar. Saç bakımınızı düzenli olarak yapsanız da bazı çevresel veya genetik faktörler saç dökülmesi problem yaşamanıza neden olabilir. Günümüzde saç kaybı psikolojik
olarak özellikle kadınlar için önemli bir sorundur. Radyoterapi, kemoterapi, alopesi ve tiroid gibi tedavi süreçleri saç kaybının en sık karşılaşıldığı süreçlerdir. Bunlar gibi tedavi gerektiren hastalık süreçlerinde ise kişinin iyi bir ruh hali içinde olması çok önemlidir. Bu süreçlerde görülen saç kayıpları kişide psikolojik çöküntülere neden olabilmektedir. Özellikle kanser teşhisi ve kemoterapi süreci başlangıcı arasındaki kısa sürede saç dökülmesinin hızlı yaşanması kişilerde psikolojik sorunlar yaratmaktadır.
Neohair Saç Protez Merkezi olarak bu sorunlara alternatif çözümler üretmek için özel bir saç protez sistemi geliştirdik. Amerika merkezli Nano-Tech Labs işbirliği ile kadınlarda saç kaybına karşı geliştirilen Woman Corner saç protez sistemini uyguluyoruz.

Woman Corner Nedir ?

Saç dökülmesi sorununa karşı geliştirilen en sağlıklı, en kullanışlı ve en doğal saç protez sistemidir. Radyoterapi ve kemoterapi tedavileri boyunca hassaslaşan saç derilerine özel olarak üretilmiş, antialerjik ve oldukça hafif olarak tasarlanan Woman Corner saç protezi ile saç dökülmesi bir sorun olmaktan çıkıyor. Saç şekillendiricilerle (maşa, düzleştirici vb.) kolay şekil alan ve yıkama sonrasında hızlı kurutulabilen bu protezlerle, günlük aktiviteleriniz kısıtlanmadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Woman Corner saç protezleri yapıştırıcıya gerek duymaz, özel yapısı sayesinde kaymaz ve düşmez. Pratik kullanımı dolayısıyla özel bakım gerektirmez, kolay ve hızlı uygulanabilir. Tarzınıza uygun birçok renk seçeneği de bulunmaktadır.

mezoterapi

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılarımızın saç protezi kullandıktan sonraki yorumları.

S.Y. 27 yaşında

Uzun yıllar kullandığım jöle, wax gibi saç şekillendiricileri yüzünden saçlarımı askerden sonra kaybettim. Daha sonra saçlarımı nasıl geri kazanabilceğimi araştırdım ve neohair saç protezi ile tanıştım. Hiç düşünmeden protez uygulaması yaptırdım çok memnunum ve çok mutluyum. Lise yıllarıma geri döndüm diyebilirim 🙂

C.K. 32 yaşında

Neohair Saç Protezi uygulama aşaması ve uygulama sonrasındaki saç bakım ürünlerinin etkisini gözlemlediğimde çok doğru bir karar vermiş olduğumu anladım. Neohair ekibine teşekkürler…

İ.P. 37 yaşında

Birçok erkekte olduğu gibi saçlarım tepeden açılmaya başladı. Bir saç ekim merkezinde saç ektirdim. Uzun süre sonuçtan memnundum. Ta ki kendi saçlarım dökülmeye devam edene kadar. Kötü bir görüntü ortaya çıktı. Çözüm önerisi ararken Neohair ile tanıştım ve saç protezi uygulattım. Şimdi sonuçtan oldukça memnunum.

M.L. 33 yaşında

Yıllardır saçımla ilgili yaşadığım sorunlara çözümler aradım. Protez saç ile tanıştığım zaman bu konudaki en iyi firmayı aramaya koyuldum. Neohair bu konuda güvenimi kazandı. Uygulamadan oldukça memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.

H. İ. 29 yaşında

Neohair çalışanları protez saç uygulamasının her anımında tecrübesi ve güvenilirliğiyle yanımda olurken hijyenik çalışma koşullarını da garantilemiş oldu. Gönül rahatlığıyla Neohair Protez Saç merkezinde uygulama yaptırabilirsiniz.

E.Ç. 28 yaşında

Babamın ve dedemin de kellik problemi olduğundan genetik olarak bu durumu taşıdığımı çok genç yaşta fark ettim. Sadece saçlarımın dökülmesinin bu kadar erken yaşta başlayıp 20’li yaşlarımın sonunda saçlarımın büyük bir kısmını kaybedeceğimi tahmin edememiştim. Genç yaşlarda bu sorunla karşılaşmam bana özgüvenimi kaybettirmişti. Piyasa, saç kaybı sorunlarına çok sayıda çözüm sunsa da, bunların çoğu güvenilir ve inandırıcı gelmiyor maalesef. Neohair Protez Saç Merkezi’yle görüşmeden önce şüpheyle yaklaşmış olsam da güleryüzlü profesyonel ekibi tüm sorularımı eksiksiz cevapladı ve sonuç vadettikleri; dahası, hayal ettiğim gibi oldu.

M.Y 27 yaşında

Üniversitede stresli eğitim hayatından dolayı saçlarımda dökülme meydana geldi.Ve bu durum beni çok rahatsız ediyordu.Yeni bir görünüme kavuşmak istiyordum.Her zaman istediğim bir saç modeli vardı. Ve Neo Hair’i buldum. Saçlarımı istediğim gibi bir görüntüye kavuşturdular. Bu işte çok başarılılar.

T. D., 37 yaşında

Saçlarımın 18 yaşındayken dökülmeye başladı ve bu dökülmeyi sonlandırmak için birçok önlem aldım. Saçlarımın dökülmesini önlemek, azaltmak, saç tellerimin gücünü arttırmak için neredeyse denemediğim yöntem kalmadı, ama yine de saçlarımın büyük bir kısmının açılmasına engel olamadım. Kaybettiğim saçlarımın geri gelmeyeceğinin farkındaydım ama Neohair Saç Protezi uygulamaları sayesinde eskisini aratmayan saçlara sahibim artık.

S. A., 51 yaşında

Kanser hastasıyım. Kemoterapi tedavisi yüzünden saçlarımın hepsi döküldü. Saçlarım tamamiyle döküldüğü için pskolojik ve duygusal problemler yaşadım.Fakat daha sonra çare olarak Neo Hair’i buldum. Uygulanan protez saç’tan sonra eskisinden bile güzel oldum ve hayata umutla bakıyorum. Gençleşmiş gibiyim ve kendimi daha güzel hissediyorum.Tüm Neo Hair ailesine teşekkür ediyorum.
Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz