02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Yavaş Uzayan Saçlar İçin Çözümler

Yavaş Uzayan Saçlar İçin Çözümler

Saçlarınızın yavaş uzamasından mı şikayet ediyorsunuz? Yavaş uzayan saçlar için artık çözümümüz var.

Saçlarınızın hızla uzaması için aşağıda verilen önerileri dikkate alabilirsiniz.

1- Saçlara Keratin Bakımı

Saçların hızlı uzaması dendiğinde ilk olarak akla gelen keratin bakımı olacak. İçeriği sayesinde, saçların son derece hızlı uzamasını sağlayacaktır. Saç diplerinin beslenmesini sağladığından, tahmin ettiğinizden çok daha hızlı şekilde saçlarınızın uzadığını göreceksiniz. Keratinli olan şampuanları da kullanabilirsiniz. Direkt olarak bakım ürünleri arasında yer alan doğal saç maskelerini de yapabilirsiniz.

2- Saç Uzatan Şampuanlar

Duş sırasında da saçlarınızın uzaması için gereken ürünleri kullanabilirsiniz. İçeriğinin saçlarınızın uzaması için oluşturulmuş olduğu çok sayıda şampuan var. Bu şampuanların kullanılması ile saçlarınızın sandığınızdan çok daha kısa sürede uzamasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz saçlarınızı uzatan şampuanların için keratin de damlatabilirsiniz. Ayrıca sarımsaklı olan şampuanların da çok daha kısa süre içinde saçlarınızı uzattığını söyleyebiliriz.

3- Saçların Temizliği

Kısa sürede uzatmak istediğiniz saçlarınızın yağlanmasına izin verin. Her gün yıkamanız durumunda saçlarınızın kendi kendisini beslemesinin önüne geçebilirsiniz. Bunun için mutlaka saç temizliğini düzenli şekilde yaparken, bir yandan da saçlarınız kendisini beslemesi açısından zaman vermeye özen gösterin. Saç temizliğinin düzenli yapılması sayesinde, saç bakımı çok daha kolay şekilde yapılacaktır.

4- Saçların Kestirilmesi

Düzenli olarak saçlarını kestiren birinin saçlarının çok daha kısa sürede uzadığını göreceksiniz. Bunun için mutlaka saçlarınızın yavaş uzaması probleminin önüne geçmek adına, uçlarından sık sık azar azar kestirmeyi deneyin. Bu şekilde saçlarınızın sağlıklı olması sağlanacağından, hızlı uzaması da sağlanacaktır.

Yukarıda verilen önerileri dikkate almanız durumunda yavaş uzayan saçların hızla uzaması mümkün olacaktır. Önerileri dikkate alarak hareket edin.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz