02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saç Kaybı Yaşayan Bireylerin İçin Protez Saç

Saç Kaybı Yaşayan Bireylerin İçin Protez Saç

Herhangi bir nedenden saçlarınız dökülmüş olabilir. Önceki görüntünüze yeniden kavuşmak mı istiyorsunuz? Protez saç ile eskisi gibi görünebilirsiniz.

Saçının bir kısmı dökülmüş olan ya da tamamı dökülmüş olan bireyler protez saç hakkında aşağıda verilen bilgiler üzerinden hareket edebilir.

1- Protez Saç Nasıl Yapılır?

Yapım aşaması hakkında almış olduğunuz bilgiler sayesinde ağrısız protez saç yapımı avantajını değerlendirmek isteyebilirsiniz. Saçlarınızın yapımı için gerekli teşhisler yapılır ve arkasından kısa süre içinde kullanabileceğiniz protezler oluşturulur. Direkt olarak protez saç yapımının nasıl olduğunu diğer merak ettikleriniz hakkında bilgi almak istediğinizi bu alanda uzman olan kişilere bildirebilirsiniz.

2- Protez Saç Ölçüsü

Siz de ağrısız bir şekilde eskiden sahip olduğunuz gür saçları mı istiyorsunuz? Bunun için ilk aşama saçınızın ölçüsünün alınması olacak. Doğru bir şekilde alınmış olan ölçü tamamen eskisi gibi saçlarınızın yapılması için yeterlidir. Bu ölçü üzerinden protezlerin oluşturulması sağlanacaktır. Sonrasında ise protezler saçlarınıza yerleştirilecek. Protez saçın avantajları üzerinden, doğal bir görünüm ile eskisi gibi bir görüntüye kavuşacağınızı öğrenebilirsiniz.

3- Protez Saç Ücretleri

Saç protezi hakkında merak edilenler arasında ücretlendirmenin ne şekilde yapıldığı, protez ücretlerinin ne kadar olduğu soruları da vardır. Fiyatların belirlenmesi sizin saç yapınızın incelenmesi, ne kadar bir alanın saçsız olduğunun görülmesi ile mümkündür. Bunun için mutlaka yetkili kişiler ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

4- Protez Saç Bakımı

Yapım aşamasından sonra saçlarınızı nasıl yıkayacağınızı bilmek isteyeceksiniz. Protez saç bakımının nasıl olacağı hakkında sunulan bilgi, normal saçlarınıza uygulamış olduğunuz bakımı aynı şekilde protez saçlarınız için de uygulayabilecek olduğunuz. Protez saç bakımı için normal şampuan kullanarak temizleyebilirs

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz