02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saç İçin Yumurtanın Faydaları

Saç İçin Yumurtanın Faydaları

Yumurtanın faydaları saymakla bitmiyor. Sadece yüze yapılması düşüncesi ise mutlaka dışına çıkılması gereken bir düşünce.

Saç bakımınızı yapmak için yumurta maskesi kullanabilirsiniz. Saçlar için yumurta maskesi adı altında aşağıda verilen önerileri değerlendirebilirsiniz.

1- Saçlar İçin Yumurtanın Beyazı

Yüz için sık sık kullanılan yumurta beyazı, saçlarınız için de kullanılabiliyor. Bunun için mutlaka saç bakımınızı yapmak için yumurtanın beyazını kullanın. Sarısından ayırdıktan sonra, direkt olarak saç diplerinize sürerek saçlarınızın bakımlı ve parlak gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yarım saat, yirmi dakika durmanız yeterli olacaktır.

2- Saçlar İçin Yumurtanın Sarısı

Yumurta sarısı da saç dipleri için son derece faydalı. Bunun için farklı karışımların yapıldığını da bilmelisiniz. Saçlarınızın parlaması açısından, gürleşmesi açısından son derece önemlidir. Bakımı düzenli şekilde yapmanız halinde, saçlarınızın kısa süre içinde kopmaya karşı dayanıklı olması sağlanacaktır.

3- Saçlar İçin Yumurta ve Zeytinyağı

Yumurtanın tek başına kullanılmasının yanı sıra saç bakımı için yumurta karışımları olarak kullanılması da söz konusudur. Karışımlarda en çok tercih edilenin zeytinyağı olduğunu söyleyebiliriz. Zeytinyağı ile yumurtanın beyazını karıştırarak saçlarınıza sürebilirsiniz. Zeytinyağının doğallığı, yumurtanın faydası ile saçlarınız son derece güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.

4- Saçlar İçin Yumurta ve Limon

Karışımlar arasında yer alan saç bakım malzemeleri içinde limon da bulunuyor. Yumurta ile limonun karıştırılması ile saçlarınızı parlatacak bir kür elde edebilirsiniz. Mutlaka saç bakımı için bu karışımı düzenli olarak uygulamanız gerektiğini unutmayın. Dilerseniz saçlarınızın sağlıklı olmasını bu karışımlar ile sağlayabilirsiniz.

Yumurta ile saç bakımı yapmak için sunulmuş olan bu önerileri dikkate alın. Saçlarınızın sağlıklı, gür ve parlak gözükmesini sağlayarak özel bir görünüm elde edin.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz